rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
412 000 zł 90 m2 4 578 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-26563-7 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Mieszkanie bezczynszowe usytuowane w cichej i spokojnej okolicy. Pomieszczenia widne słoneczne dobrze doświetlone w oknach rolety rzymskie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Kobyłka
650 zł 30 m2 22 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1998
MW-26608-7 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1998

Ciche mieszkanie w bezpiecznej okolicy Kobyłki. Możliwość parkowania na zamkniętym terenie (1 pojazd). Bardzo dobra lokalizacja- stacja PKP...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
215 000 zł 50 m2 4 300 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-26254-7 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Dwustronne mieszkanie 50 m2 orientacja północno - południowa w Wołominie na Oś Hibnera (rejon ZUS). Posiada 2 pokoje nieprzechodnie o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
315 000 zł 34 m2 9 320 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 5/17
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008
M-34989-11 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 5/17
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie na Woli. Okazały budynek powstały w 2008 roku, wyróżniający się wśród okolicznych bloków. Wejście do klatki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Tłuszcz
298 000 zł 120 m2 2 483 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Tłuszcz

Tłuszcz, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985
M-26677-7 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985

Mieszkanie w idealnym stanie, po generalnym remoncie grudzień 2012 roku, z dużym ogrodem 280m2. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
245 000 zł 38 m2 6 448 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1964
M-28295-11 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1964

Dwu pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Kuchnia widna oddzielna. Mieszkanie na parterze w budynku 10-piętrowym. Budynek ocieplony, piony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 68 m2 3 556 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-5468-14 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie M-4 własnościowe z KW o powierzchni 67,5 m2 w wieżowcu na os. Wschód w Żyrardowie ( trzy pokoje, kuchnia , łazienka, WC ). Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę