rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
375 000 zł 44 m2 8 488 zł/m2

Zainwestuj w kamienicę

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-86987-5 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
249 000 zł 48 m2 5 155 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-15376-4 | 2014-03-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą oraz udziałęm w gruncie o powierzchni 48m2 w Centrum Pruszkowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
285 000 zł 47 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-5500-14 | 2014-03-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Nowoeczenie mieszkanie na parterze o powierzchni 47 m2 na osiedlu zakmniętym . Mieszkanie składa się z 2 rozstawnych pokoi: 1 pokój o pow. 20 m2 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
198 000 zł 36 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2004
M-6068-15 | 2014-03-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2004

Przestronne, ustawne mieszkanie w centrum Piaseczna o powierzchni 36m2. Lokal składa się z salonu 23m2 z wyjściem na balkon i garderobą, widnej i ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
290 000 zł 74 m2 3 946 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1987
M-27015-7 | 2014-03-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1987

ZADBANE MIESZKANIE W WOŁOMINIE W DOBREJ LOKALIZACJI !!!!!! Mieszkanie 4-o pokojowe w Wołominie położone w bloku czteropiętrowym . Z...

kontakt zobacz ofertę