rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
492 000 zł 59 m2 8 339 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996
M-36950-11 | 2014-05-30 rozwiń opis
  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieści się na 8 piętrze na ogrodzonym osiedlu z ochroną. Kuchnia widna, zamknięta, ale można...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
829 900 zł 98 m2 8 468 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
M-36944-11 | 2014-05-30 rozwiń opis
  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Na ogrodzonym osiedlu z ochroną. W okolicy bardzo dobre szkoły oraz pełna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jakubów
135 000 zł 51 m2 2 647 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
M-9351-13 | 2014-05-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Mieszkanie wśród zieleni w miejscowości Rządza!!!! Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 51m ustuowane 15 km od Mińska Mazowieckiego. W skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Warszawa Wawer
3 500 zł 139 m2 25 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
MW-17242-12 | 2014-05-29 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Bardzo atrakcyjny apartament o powierzchni 139 m2 w Aninie. Mieszkanie składa się z: kuchni 24m2 z jadalnią, salonu 40 m2 z kominkiem, gabinetu 20...

kontakt zobacz ofertę