rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
410 000 zł 56 m2 7 321 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-37034-11 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Wspaniałe, jasne mieszkanie na Woli. Lokal bardzo dobrze utrzymany (wszystkie instalacje doprowadzające media zostały zmodernizowane, okna nowe...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
195 000 zł 56 m2 4 196 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1953
M-15238-4 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1953

Mieszkanie o pow. 56 m2. Łącznie 2 pokoje, ( pokój dzienny 22m2 , słoneczny , sypialnia 10 m2 , widna, przestrzenna, zabudowana kuchnia ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
250 000 zł 56 m2 4 499 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-27910-7 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

!!!!OFERTA OBJĘTA PROGRAMEM 0%!!!!! !!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC !!!! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Radzyminie na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
194 000 zł 36 m2 5 402 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-27912-7 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
204 000 zł 38 m2 5 319 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-27913-7 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
260 000 zł 60 m2 4 324 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
M-27979-7 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

Własnościowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Do lokalu przynależy balkon ( ok. 7m2), piwnica ( ok. 4 m2), 2 miejsca parkingowe na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
300 000 zł 64 m2 4 688 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988
M-22105-7 | 2014-06-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988

Słoneczne, przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 63,72m2 położone na Parterze w Czteropiętrowym bloku - z przypisanym ogródkiem (ok. 50m2)...

kontakt zobacz ofertę