rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
163 000 zł 38 m2 4 289 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969
M-28234-7 | 2014-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969

Widne , czyste mieszkanie w dobrej lokalizacji Wołomina. W niedalekiej odległości stacja PKP oraz przystanek prywatnej linii autobusowej, a także...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
285 000 zł 62 m2 4 608 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-28278-7 | 2014-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

!!!!OFERTA OBJĘTA PROGRAMEM 0%!!!!! !!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC !!!! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Radzyminie na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
204 000 zł 44 m2 4 625 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-28279-7 | 2014-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
277 000 zł 62 m2 4 494 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-28281-7 | 2014-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
384 000 zł 51 m2 7 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1952
M-38152-11 | 2014-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1952

2 duże pokoje, widna kuchnia, spora łazienka, balkon. Osiedle zamknięte, dwa miejsca parkingowe na terenie brama na pilota. Mieszkanie 2 lata temu...

kontakt zobacz ofertę