rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
245 000 zł 48 m2 5 104 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
M-7833-16 | 2014-08-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Do sprzedania przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Jabłonnie przy ul. Szkolnej. Umeblowana, widna kuchnia o pow. 6,5 m2, pokój o pow. 22 m2 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
419 000 zł 49 m2 8 551 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
M-37426-11 | 2014-08-11 rozwiń opis
  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Świetnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie dwupokojowe bardzo widne. Dobrze wykończone, w sypialni bardzo duża szafa wnękowa....

kontakt zobacz ofertę