rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
199 000 zł 36 m2 5 528 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 10/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-15930-4 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 10/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji. W mieszkaniu została wymieniona elektryka, hydraulika, okna oraz został zrobiony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Wołomin
900 zł 40 m2 23 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
MW-29261-7 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Lokal posadowiony w centrum Wołomina, w pobliżu podstawowa infrastruktura, przystanek PKP czy PKS. Nieruchomość umeblowana. W jej skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
220 000 zł 42 m2 5 238 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-29120-7 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU WOJSKOWYM W PODWARSZAWSKIEJ ZIELONCE. Mieszkanie 41,5 m2 z przynależną piwnicą 4,5 m. Lokal na 1 piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
185 000 zł 48 m2 3 854 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-28750-7 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Słoneczne, dwustronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Lokal o powierzchni 48m2 z balkonem (1,5m) oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Kobyłka
1 500 zł 53 m2 28 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
MW-29250-7 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Do wynajęcia ładne mieszkanie, w pełni umeblowane, do zamieszkania. Oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, sypialnia, salon, gabinet dostępny z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Wołomin
900 zł 40 m2 23 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
MW-29260-7 | 2014-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Bardzo dobra lokalizacja- centrum Wołomina, blisko do stacji PKP, przystanku PKS czy podstawowej infrastruktury. Lokal świeżo po generalnym...

kontakt zobacz ofertę