rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
516 000 zł 53 m2 9 827 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 5/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005
M-39685-11 | 2014-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 5/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 52,51m2 na 5 piętrze położone na strzeżonym osiedlu przy ul. Piaskowej. Bardzo dobra lokalizacja, dojazd do centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
165 000 zł 39 m2 4 231 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-29438-7 | 2014-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W RADZYMINIE W DOSKONAŁEJ CENIE - OSIEDLE VIKTORIA. Mieszkanie 39,5 m2 zlokalizowane ne 1 piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
105 000 zł 25 m2 4 217 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965
M-29128-7 | 2014-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965

Mieszkanie w dobrej lokalizacji blisko stacji PKP. Kawalerka jest nie typowa ponieważ są dwa pokoje jeden duży a drugim mieści się łóżko i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
390 000 zł 71 m2 5 493 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-29484-7 | 2014-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 71m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku cztero-kondygnacyjnym. Lokal został wykończony w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
349 999 zł 115 m2 3 044 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-29481-7 | 2014-10-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA POKRYWA SPRZEDAJACY Ofertę stanowi mieszkanie w budynku czterorodzinnym usytuowanym w atrakcyjnej części Kobyłki....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
347 000 zł 45 m2 7 711 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1955
M-39609-11 | 2014-10-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1955

Do sprzedania zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Woli. Trzecie piętro z windą. Kamienica z 1955 roku. Stan idealny - do wprowadzenia (w mieszkaniu...

kontakt zobacz ofertę