rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
205 000 zł 20 m2 10 164 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971
M-40307-11 | 2014-11-17 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971

DOBRA LOKALIZACJA - BARDZO DOBRA CENA !!! Kawalerka przy Skwerze Wyszyńskiego, o powierzchni użytkowej 20,17 m2: - Pokój (12,47 m2). -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
350 000 zł 76 m2 4 605 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995
M-16038-4 | 2014-11-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995

Do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, gotowe do wprowadzenia, w bloku 4-piętrowym wybudowanym w technologii rama H, na osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
145 000 zł 38 m2 3 816 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-17671-5 | 2014-11-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 38 m2 w samym centrum Milanówka. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym piętrze w bloku cztero piętrowym. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
150 000 zł 30 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945
M-15521-6 | 2014-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945

Do sprzedania kawalerka w samym centrum Milanówka, 2min od stacji PKP. Mieszkanie czyste, zadbane, ciepłe, jasne, przytulne w sam raz dla jednej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Otwock
1 800 zł 107 m2 17 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
MW-18333-12 | 2014-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 107 m2 o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Zlokalizowane w zielonej i cichej części...

kontakt zobacz ofertę