rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
360 000 zł 63 m2 5 723 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-9223-16 | 2014-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Do sprzedania mieszkanie w cichej okolicy Legionowa (w okolicy zabudowa jednorodzinna), w kameralnym, 4-mieszkaniowym budynku o eleganckiej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
660 000 zł 80 m2 8 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-18598-12 | 2014-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Mieszkanie dwupoziomowe 80 m2 (100m2 po podłodze) z miejscem garażowym i piwnicą w cenie. Położone na zamkniętym osiedlu, w pobliżu SKM Gocławek....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
329 000 zł 70 m2 4 700 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997
M-7128-0 | 2018-02-04 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedaży trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m2. Mieszkanie posiada skosy-powierzchnia liczona po podłodze to ok. 90 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
220 000 zł 33 m2 6 593 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-7127-0 | 2014-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedaży zadbane 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie położone jest na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem
3 500 zł 100 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
MW-7198-15 | 2014-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Nieumeblowany segment 100 m (parter i piętro) z niezależnym wejściem oraz indywidualnym dwustanowiskowym garażem. Na parterze: hol z szafą, wc,...

kontakt zobacz ofertę