rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 34 m2 10 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-87765-5 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
240 000 zł 37 m2 6 462 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975
M-7121-0 | 2014-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,14 m2 na Woli. W jego skład wchodzą dwa nieprzechodnie, rozkładowe pokoje, loggia, widna kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę