rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
414 297 zł 35 m2 11 700 zł/m2

Zainwestuj w mieszkanie w kamienicy!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-87252-5 | 2025-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
250 000 zł 67 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-6339-14 | 2014-12-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na parterze 4 piętrowego bloku na osiedlu Wschód. Mieszkanie środkowe, widne, ustawne nie wymagające...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
339 000 zł 60 m2 5 653 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-25794-7 | 2014-12-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe 59,97 m2 w Ząbkach . Położone na cichym , zamkniętym osiedlu składającym się z trzech bloków. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
530 000 zł 121 m2 4 365 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-40500-11 | 2017-08-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim składający się z 4 pokoi ( salon i 3 sypialnie ), kuchni z jadalnią, łazienki, wc, garderoby oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
559 000 zł 101 m2 5 514 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-40502-11 | 2014-12-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim składający się z 3 pokoi ( salon i 2 sypialnie ), kuchni z jadalnią, łazienki, wc, garderoby,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
499 000 zł 109 m2 4 586 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-40503-11 | 2014-12-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim składający się z 4 pokoi ( salon i 3 sypialnie ), kuchni z jadalnią, łazienki, wc, garderoby,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
499 000 zł 103 m2 4 850 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-40501-11 | 2018-03-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę