rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na wynajem Grodzisk Mazowiecki
4 000 zł 63 m2 63 zł/m2

Ścisłe centrum !

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
MW-88941-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Nowowykończone mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta z pełną infrastrukturą. Nowoczesny budynek z windą. Pierwsze piętro, mieszkanie narożne,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
390 000 zł 160 m2 2 438 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995
M-30227-7 | 2015-01-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995

!!!!!!!!!! CAŁOŚĆ PROWIZJI BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!! Mieszkanie w budynku czterorodzinnym o pow. całkowitej 160m2 (...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
180 000 zł 48 m2 3 789 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
M-18416-6 | 2015-01-26 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w centrum Błonia. Położne na 2 piętrze w bloku z 1990 roku. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
198 000 zł 48 m2 4 125 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
M-8585-0 | 2015-01-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Klimatyczne mieszkanie usytuowane na osiedlu domów jednorodzinnych. Lokal na parterze o powierzchni 48,7m2 , wysoki- ponad 3,20m. Dwa ustawne...

kontakt zobacz ofertę