rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
549 000 zł 41 m2 13 439 zł/m2

2 pokoje 40,85 m² | Ursus |

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-86701-4 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
400 000 zł 133 m2 3 008 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
M-30361-7 | 2015-02-04 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

CAŁOŚĆ PROWIZJI BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum Radzymina. Ładne, 133 metrowe, 5 pokojowe mieszkanie jak...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
344 999 zł 148 m2 2 331 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
M-30418-7 | 2015-02-04 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIA Z ODDZIELNYMI BRAMAMI , ORAZ FURTKAMI. POGRANICZE Z BIAŁOŁĘKĄ. . Mieszkania w budynkach czterolokalowych . Budynki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
344 997 zł 148 m2 2 331 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
M-30420-7 | 2015-02-04 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
324 999 zł 70 m2 4 612 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30415-7 | 2015-02-04 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

MIESZKANIA Z ODDZIELNYMI BRAMAMI , ORAZ FURTKAMI. POGRANICZE Z BIAŁOŁĘKĄ. Nowa inwestycja solidnego dewelopera . Mieszkania w budynkach...

kontakt zobacz ofertę