rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
585 000 zł 52 m2 11 241 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-118900-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

PARTER Z DUŻĄ LOGGIĄ, DWA POKOJE, GARDEROBA Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem. Wygodnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na wynajem Warszawa Wawer
2 300 zł 67 m2 34 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005
MW-10661-0 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005

Idealne mieszkanie, do wprowadzenia, w pełni wyposażone, na osiedlu zamkniętym - strzeżonym! W skład mieszkania wchodzą: - trzy pokoje, hall,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
289 000 zł 75 m2 3 858 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30341-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Oferta objęta programem 0%, całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający, ponadto Kupujący zwolniony jest z 2% podatku PCC. Jedyne koszty to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
295 000 zł 75 m2 3 939 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30740-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
329 000 zł 115 m2 2 861 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-30741-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
294 000 zł 75 m2 3 925 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30743-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
210 000 zł 38 m2 5 526 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975
M-10514-0 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1975

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Otwocku o powierzchni 38 m2. Położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. W pobliżu szkoła...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
292 000 zł 34 m2 8 588 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-10440-0 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Do sprzedania bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie na ul. Górczewskiej. Mieszkanie składa się z ustawnego, widnego salonu, z dwoma dużymi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
280 000 zł 39 m2 7 271 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-10409-0 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 8/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

ATRAKCYJNA OFERTA, PIĘKNY WIDOK NA PANORAMĘ WARSZAWY. Widne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 38,51 m2 usytuowane na ósmym piętrze w...

kontakt zobacz ofertę