rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
210 000 zł 29 m2 7 292 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968
M-8517-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1968

ATRAKCYJNE MIESZKANIE W DOBREJ CENIE! Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe, na parterze, w 3-piętrowym, odnowionym bloku. Pokój jasny (okna na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
479 000 zł 53 m2 9 038 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-40513-11 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

ATRAKCYJNE MIESZKANIE! 3-pokojowe, rozkłądowe, słoneczne, w doskonałym stanie, na IV piętrze w 4-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
230 000 zł 63 m2 3 651 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-11934-0 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Mieszkanie trzypokojowe na trzecim pietrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie czyste zadbane, gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
1 200 zł 49 m2 24 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
MW-6538-14 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrym stanie w atrakcyjnej lokalizacji Żyrardowa. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
328 000 zł 118 m2 2 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
M-31124-7 | 2015-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Dwupoziomowe mieszkanie w Zielonce o powierzchni 118,87m2. Na pierwszym poziomie jest gabinet, kuchnia widna i otwarta na salon z kominkiem i...

kontakt zobacz ofertę