rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
420 000 zł 130 m2 3 231 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
M-30936-7 | 2015-04-10 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

MIESZKANIE 2-POZIOMOWE Ofertę stanowi 4 pokojowe mieszkanie 130 m2, położone na 4 piętrze ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
190 000 zł 37 m2 5 135 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-31221-7 | 2015-04-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie w centrum Wołomina o powierzchni 37 m2 ( dwa pokoje , kuchnia , łazienka ) . Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku trzy piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
230 000 zł 55 m2 4 182 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-31025-7 | 2015-04-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Bardzo dobra lokalizacja . Bardzo blisko szkoła, liczne sklepy, kościół, blisko przystanek PKP i PKS. Mieszanie o powierzchni 55 m2 ,...

kontakt zobacz ofertę