rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew
570 000 zł 44 m2 12 818 zł/m2

2 POKOJE Z BALKONEM W WIELISZEWIE

Wieliszew, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-118690-16 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2 POKOJE Z WIDNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
395 000 zł 120 m2 3 292 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
M-31269-7 | 2015-04-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W KOBYŁCE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI !!!! Do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie na piętrze w budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
314 000 zł 57 m2 5 509 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-31246-7 | 2015-04-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe (57 m2) w Ząbkach. Usytuowane jest na parterze, składa się z salonu z aneksem kuchennym (30 m2) z wyjściem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
250 000 zł 52 m2 4 808 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-31272-7 | 2015-04-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie położone w Zielonce na zielonym i spokojnym osiedlu. Blok odnowiony, ocieplony, z nową elewacją. Lokal na wysokim parterze o orientacji...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
365 000 zł 70 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-7353-15 | 2015-04-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Przestronne, widne mieszkanie na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Starej Iwicznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
169 000 zł 38 m2 4 507 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-18037-5 | 2015-04-15 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie 2-pok. w Milanówku na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na IV p. w bloku z lat 70-tych, zarządzanym przez...

kontakt zobacz ofertę