rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
595 000 zł 49 m2 12 045 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88750-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe wśród zieleni, w centrum parkowego Milanówka ! Lokal o powierzchni 49,4 m2, po generalnym remoncie, gotowy do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
799 000 zł 60 m2 13 317 zł/m2

60m2 po remoncie | Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/11
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
M-86616-4 | 2026-04-03 rozwiń opis
  • Piętro: 2/11
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie w Pruszkowie na osiedlu Staszica idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Układ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
435 000 zł 37 m2 11 741 zł/m2

Świetna lokalizacja, 37 m2, Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-86776-4 | 2026-03-31 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie o powierzchni 37,05 m2, pochodzące z lat 70., zlokalizowane w centralnej części Pruszkowa. Doskonała propozycja dla singla, pary lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
740 000 zł 60 m2 12 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-86744-4 | 2026-03-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w kameralnej części Pruszkowa, łączące komfort życia z bliskością...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
520 000 zł 45 m2 11 466 zł/m2

2 pokoje blisko Warszawy | Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-86417-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego...

kontakt zobacz ofertę