rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
285 000 zł 57 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-19590-12 | 2015-06-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57,10 m2 położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku w Otwocku na osiedlu Ługi. Mieszkanie przestronne,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
410 000 zł 41 m2 9 942 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1912
M-41042-11 | 2017-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1912

ATRAKCYJNA OFERTA!!!! Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1912 roku. Wysokość mieszkania 3,6 metra. Z dużego pokoju widok na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
470 000 zł 93 m2 5 038 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-16120-12 | 2015-06-22 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

_______KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI____ Mieszkanie trzypokojowe 93,3 m2 w stanie deweloperskim. Lokal jest położny na drugim piętrze . Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
447 000 zł 89 m2 5 006 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-16122-12 | 2015-06-22 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

_______KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI____ Mieszkanie dwupoziomowe 89,3 m2 w stanie deweloperskim. Lokal jest położny na drugim piętrze . Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
403 000 zł 81 m2 5 006 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-16101-12 | 2015-06-22 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

_______KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI____ Mieszkanie trzypokojowe 80,5 m2 w stanie deweloperskim. Lokal jest położny na drugim piętrze . Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
320 000 zł 50 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
M-8248-15 | 2015-06-22 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Mieszkanie na sprzedaż 50 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Józefosławiu, ul. Kwadratowa. Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe i posiada dwa...

kontakt zobacz ofertę