rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
240 000 zł 60 m2 4 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-15424-0 | 2015-06-24 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

PIASTÓW - OKAZJA CENOWA !!!! ATRAKCYJNA CENA - 4 tys zl/m2 Położone w niewielkim budynku z cegły w cichej, zielonej części Piastowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
339 000 zł 53 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-8251-15 | 2015-06-24 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Sprzedam mieszkanie własnościowe, dwupokojowe w Józefosławiu, 53 m2. Składa się z salonu (17,3 m2) z balkonem, sypialni (7,7 m2), osobnej, widnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
205 000 zł 50 m2 4 128 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986
M-31630-7 | 2015-06-24 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986

Dwustronne mieszkanie 49,66 m2 orientacja północno - południowa w Wołominie (rejon ZUS). Posiada 2 pokoje o przybliżonej powierzchni 21 m2 i 10...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
179 000 zł 47 m2 3 809 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997
M-18683-6 | 2015-06-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997

Ładne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,3 m2 położone na kameralnym osiedlu w Brwinowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
578 500 zł 75 m2 7 734 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952
M-41106-11 | 2015-06-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952

ATRAKCYJNA OFERTA - DOBRA CENA i LOKALIZACJA - ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA !!! 3-pokojowe mieszkanie przy Ogrodowej blisko Jana Pawła, o łącznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
89 000 zł 34 m2 2 618 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945
M-31363-7 | 2015-06-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945

----------- CENTRUM MIASTA --------------- Mieszkanie o powierzchni 34m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal do całkowitego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Wołomin
1 200 zł 38 m2 32 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
MW-31366-7 | 2015-06-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

WYNAJMIJ MIESZKANIE W SUPER LOKALIZACJI!! Ofertę stanowi mieszkanie przeznaczone na wynajem. Lokal ma 38 m2 na które składa się: -...

kontakt zobacz ofertę