rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
1 350 000 zł 92 m2 14 645 zł/m2

Bezczynszowe, fajna lokalizacja!

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
M-89900-12 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
229 000 zł 48 m2 4 817 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-15385-0 | 2015-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie 48m2 na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
300 000 zł 39 m2 7 692 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-15510-0 | 2015-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

Nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z salonem ,sypialnią , aneksem kuchennym i łazienką, położone na 1- piętrze w niewielkim bloku z cegły....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
290 000 zł 64 m2 4 531 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
M-30833-7 | 2015-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64 m2 ( 4 pokojowe ) w dobrej lokalizacji Ząbek. Mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą , znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
350 000 zł 65 m2 5 385 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-9511-16 | 2015-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z 2011 roku w Legionowie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego salonu 17 m2 z...

kontakt zobacz ofertę