rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 46 m2 7 670 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963
M-88867-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963

Mieszkanie z potencjałem- Os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
620 000 zł 45 m2 13 778 zł/m2

Mieszkanie w centrum

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88825-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Duże jednopokojowe mieszkanie w centrum miasta w nowym apartamentowcu z miejscem w garażu podziemnym. Według oryginalnego projektu jest to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
435 000 zł 37 m2 11 757 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-86897-4 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w centralnej części Pruszkowa, w budynku z lat 70. To doskonała...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Warszawa Wola
2 500 zł 33 m2 76 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
MW-118894-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m, położona na 6. (ostatnim) piętrze budynku. Mieszkanie wyróżnia się panoramicznym widokiem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88779-5 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę