rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
295 000 zł 53 m2 5 618 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985
M-77257-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985

TANIE, DWUSTRONNE, WIDNE 3 POKOJE W DOBREJ LOKALIZACJI! - LOKALIZACJA: Zielonka - POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 52,51...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
435 000 zł 80 m2 5 438 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-77262-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

3 POKOJE ROZKŁADOWE, PRZESTRONNE Ofertą jest mieszkanie zlokalizowane na kameralnym strzeżonym osiedlu w Zielonce z 2002 roku. Mieszkania ma...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
320 000 zł 50 m2 6 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-77256-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

MIESZKANIE Z DUŻYM SŁONECZNYM TARASEM.. Nowoczesne osiedle, 3- piętrowy budynek z windą. Salon z wyjściem na 56 metrowy taras, sypialnia,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna premium
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
295 000 zł 28 m2 10 573 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-76668-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

KAWALERKA PO REMONCIE NA BLISKIEJ WOLI SKWER KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO. Kawalerka o łącznej powierzchni użytkowej 27,90 m2: - Pokój (18,30...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna premium
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
420 000 zł 43 m2 9 795 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-75853-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

ZAMIESZKAJ NA BLISKIEJ WOLI W NOWYM BUDOWNICTWIE Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2 usytuowane na 4 piętrze 8-piętrowego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Płochocin
267 000 zł 67 m2 3 985 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Płochocin

Płochocin, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-76738-0 | 2018-06-28 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Komfortowe mieszkanie w Płochocinie w cichej i spokojnej okolicy 3 pokoje z aneksem kuchennym,zadbane zabudowa kuchenna oraz sprzęty AGD w...

kontakt zobacz ofertę