rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na wynajem Milanówek
1 000 zł 20 m2 51 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980
MW-77237-6 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie po generalnym remoncie WOLNE od sierpnia 2018 r. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki. Mieszkanie gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
295 000 zł 60 m2 4 917 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988
M-77258-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988

NOWOCZESNE MIESZKANIE Z WYSPĄ. Trzypokojowe mieszkanie z wyspą kuchenną - idealny pomysł na zapewnienie komfortu kontaktu użytkownika kuchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
290 900 zł 65 m2 4 475 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
M-77260-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

NOWE MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM W KOBYŁCE Mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 65m2 na piętrze z ogródkiem....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
236 000 zł 41 m2 5 756 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-77259-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

MIESZKANIE NA OSIEDLU ZAMKNIĘTYM Z DWOMA MIEJSCAMI PARKINGOWYMI. Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum Handlowego M-1 w Warszawie. Widna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
470 000 zł 90 m2 5 246 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-77261-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

DWUPOZIOMOWE Z DUŻYM TARASEM Cztery pokoje na dwóch poziomach w budynku z 2009 roku. Pierwszy poziom to dwa pokoje ( 18,5 i 12 m 2), osobna...

kontakt zobacz ofertę