rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
760 000 zł 45 m2 16 803 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-90722-12 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
239 000 zł 41 m2 5 895 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008
M-77384-7 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008

MIESZKANIE NA START Przytulne mieszkanie w centrum Radzymina. W pobliżu podstawowa infrastruktura. Bezpieczne zamknięte, monitorowane...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
280 000 zł 60 m2 4 667 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-77383-7 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

MIESZKANIE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI. Bardzo dobra lokalizacja- w pobliżu podstawowa infrastruktura. Dobry i szybki dojazd do Warszawy. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
295 000 zł 45 m2 6 622 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-77382-7 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

DWUPOKOJOWE, ROZKŁADOWE NA PIERWSZYM PIĘTRZE. Mieszkanie o powierzchni 44,55m2 położone na pierwszym piętrze w bloku 3 piętrowym z 2009...

kontakt zobacz ofertę