rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
260 000 zł 47 m2 5 497 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-77332-4 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Komfortowe Mieszkanie w Piastowie Świetna cena 3 pokoje z aneksem kuchennym ,zadbane Niski Czynsz!!! (295 zł ) Znakomity układ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
390 000 zł 61 m2 6 393 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
M-77386-12 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Położone na pierwszym piętrze w 2 piętrowym budynku usytuowanym na ładnie...

kontakt zobacz ofertę