rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
330 000 zł 63 m2 5 217 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-77393-6 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Do sprzedania mieszkanie w Błonie/Pass. Spokojna okolica,idealna lokalizacja dla aktywnie pracujących/uczących się - do Warszawy jedynie 18 km. 7...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
230 000 zł 46 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
M-77421-7 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

MIESZKANIE BLISKO STACJI PKP Ustawne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe, lokal środkowy. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, widna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
260 000 zł 40 m2 6 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-77423-7 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

MIESZKANIE NA STRZEŻONYM OSIEDLU W DOBREJ LOKALIZACJI. Dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach - bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
410 000 zł 63 m2 6 468 zł/m2

Wystawne urządzone z dużym balkonem.

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-77422-7 | 2018-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

JEŚLI CHCESZ ZAMIESZKAĆ W PRZYTULNYM, PRZESTRONNYM, FUNKCJONALNYM MIESZKANIU W DOBREJ LOKALIZACJI W CENTRUM WOŁOMINA - TO OGŁOSZENIE JEST DLA...

kontakt zobacz ofertę