rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
279 000 zł 64 m2 4 394 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-24583-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ CENTRUM LEGIONOWA Idealny rozkład pomieszczeń: - cztery osobne pokoje (16 m2, 10,6...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
1 350 000 zł 92 m2 14 645 zł/m2

Bezczynszowe, fajna lokalizacja!

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
M-89900-12 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
414 297 zł 35 m2 11 700 zł/m2

Zainwestuj w mieszkanie w kamienicy!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-87252-5 | 2025-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę