rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
1 079 000 zł 70 m2 15 510 zł/m2

3 pokoje Pruszków + ogródek

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-87016-4 | 2026-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
549 000 zł 41 m2 13 439 zł/m2

2 pokoje 40,85 m² | Ursus |

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-86701-4 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 1 - 10 of 56472