rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
900 zł 37 m2 24 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
MW-6510-14 | 2015-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do wynajecia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 na Osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Kuchnia umeblowana, łazienka w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
1 200 zł 38 m2 32 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
MW-6480-14 | 2015-02-23 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie na osiedlu Żeromskiego w bloku czteropiętrowym, blok ocieplony, otynkowany, parking przed blokiem. Mieszkanie o powierzchni 37,8 m kw....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
72 000 zł 26 m2 2 769 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-10289-0 | 2015-02-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju (18 m2), kuchni (5 m2) oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
185 000 zł 63 m2 2 937 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-6461-14 | 2015-02-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu na Osiedlu Wschód. Mieszkanie składa się z 3 rozstawnych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
138 000 zł 32 m2 4 370 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-6352-14 | 2015-01-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 32 m2 na Osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 46 m2 3 956 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-6390-14 | 2015-01-14 rozwiń opis
  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z 2 rozstawnych pokoi : - salon 18 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
1 000 zł 60 m2 17 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
MW-6360-14 | 2014-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji Żyrardowa. Atutem mieszkania jest duży balkon. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
1 500 zł 51 m2 29 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
MW-6364-14 | 2014-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym o powierzchni 51 m2 na osiedlu strzeżonym , 5 min od Stacji PKP. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
152 000 zł 36 m2 4 222 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 6/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-6282-14 | 2014-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 6/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 35,63 m2 w Żyrardowie . Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - z jednego wyjście...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żyrardów
800 zł 45 m2 18 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
MW-6275-14 | 2014-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Do wynajęcia mieszkanie o pow 45 m2 na drugim piętrze w Żyrardowie na Osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie dwupokojowe, częściowo umeblowane w cichej i...

kontakt zobacz ofertę