rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
1 350 000 zł 92 m2 14 645 zł/m2

Bezczynszowe, fajna lokalizacja!

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
M-89900-12 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę