rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
310 000 zł 43 m2 7 209 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-90077-16 | 2020-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

PRZYTULNE MIESZKANIE Z PODDASZEM W CICHEJ DZIELNICY LEGIONOWA Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 znajduje się na 3 piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
775 000 zł 65 m2 11 901 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
M-89851-16 | 2020-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

MIESZKANIE NA BLISKIEJ WOLI - TUŻ PRZY METRZE FUNKCJONALNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,12 m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
357 000 zł 62 m2 5 758 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985
M-81545-7 | 2020-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985

MIESZKANIE W DOBREJ LOKALIZACJI Oferuję ustawne 62m2 mieszkanie. Położone w dobrej lokalizacji Wołomina. Nabywając tę nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
525 000 zł 78 m2 6 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019
M-81543-7 | 2020-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019

MIESZKANIE W SEGMENCIE W MARKACH. Lokal usytuowany na parterze: -niezależne wejście od strony ulicy -2 miejsca postojowe, -oddzielna...

kontakt zobacz ofertę