rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
189 000 zł 21 m2 8 911 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-25065-11 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Słoneczne mieszkanie dzielnica Warszawa-Wola. 1 pokój z aneksem kuchennym. Okna na wschód. Ściany gładź gipsowa, podłoga- parkiet terakota. Okna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
233 000 zł 42 m2 5 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-21850-7 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,61m2 w stanie deweloperskim na trzecim piętrze w bardzo dobrej lokalizacji Ząbek - CENTRUM. Blok trzy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
570 000 zł 115 m2 4 957 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
M-2672-16 | 2013-01-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 114,99 m kw. na 2 i 3 piętrze w budynku 3-piętrowym z 2000 roku, na ogrodzonym osiedlu w centrum...

kontakt zobacz ofertę