rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
960 000 zł 62 m2 15 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
M-86879-4 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kręczki
199 136 zł 41 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kręczki

Kręczki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-2704-16 | 2013-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Widne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kręczki
247 156 zł 50 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kręczki

Kręczki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-2695-16 | 2013-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,44 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w IV piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kręczki
280 329 zł 57 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kręczki

Kręczki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-2705-16 | 2013-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,21 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w IV...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kręczki
213 787 zł 44 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kręczki

Kręczki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-2701-16 | 2013-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Widne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym...

kontakt zobacz ofertę