rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
302 482 zł 65 m2 4 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4386-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 65,05 m2 mieszczące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
281 112 zł 57 m2 4 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4367-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 mieszczące się na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,10...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
291 983 zł 61 m2 4 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4416-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 61,47 m2 mieszczące się na 1 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,22...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
155 000 zł 45 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-4795-14 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania 3 pkojowe mieszkanie na 4 piętrze , kuchnia otwarta na pokój , łazienka, balkon, piwnica. Mieszke znajduje się w ścisłym centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
303 270 zł 63 m2 4 850 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4380-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,53 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,35...

kontakt zobacz ofertę