rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew
570 000 zł 44 m2 12 818 zł/m2

2 POKOJE Z BALKONEM W WIELISZEWIE

Wieliszew, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-118690-16 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2 POKOJE Z WIDNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
328 992 zł 69 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4554-16 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 68,54 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (29,77...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
473 615 zł 103 m2 4 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-4550-16 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 102,96 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu (22,97 m2) z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
284 426 zł 57 m2 4 950 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4546-16 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 57,46m2 mieszczące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
292 943 zł 61 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4555-16 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 61,03 m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,91...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
332 467 zł 69 m2 4 850 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4549-16 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 68,55 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (29,77...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
920 000 zł 128 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-308-15 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem (80 m2) w Wilanowie w nowym budownictwie, przestronne i funkcjonalne, z dwoma przynależnymi miejscami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
230 000 zł 36 m2 6 389 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986
M-14586-4 | 2013-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986

Własnościowe, starannie utrzymane mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem. Dodatkowo garaż na terenie posesji. Dwupokojowe , zadbane mieszkanie ,...

kontakt zobacz ofertę