rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
265 000 zł 44 m2 6 050 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-29084-7 | 2014-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Ofertę stanowi nieruchomość trzypokojowa usytuowana w Ząbkach o powierzchni 43,80m2. Położona jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
199 000 zł 40 m2 4 975 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999
M-29124-7 | 2014-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W OKAZYJNEJ CENIE III BLOK Z WINDĄ IIII Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu . Blok z windą. Plac...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
359 000 zł 67 m2 5 358 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-29062-7 | 2014-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Ofertę stanowi Mieszkanie dwupoziomowe + Garaż + Miejsce postojowe na osiedlu strzeżonym w Markach. Powierzchnia nieruchomości wynosi 67,9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
655 000 zł 66 m2 10 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-39173-11 | 2014-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Sródmieścia i Woli, tuż przy Arkadi. Okolica oferuje pełne zaplecze usługowo...

kontakt zobacz ofertę