rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
1 079 000 zł 70 m2 15 510 zł/m2

3 pokoje Pruszków + ogródek

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-87016-4 | 2026-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
585 000 zł 52 m2 11 241 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-118900-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

PARTER Z DUŻĄ LOGGIĄ, DWA POKOJE, GARDEROBA Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem. Wygodnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
350 000 zł 115 m2 3 043 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-29434-7 | 2014-10-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

O% OD KUPUJACEGO Mieszkanie na parterze w budynku czterolokalowym z przyporządkowaną działką ok. 50 m2 oraz 2 naziemnymi miejscami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
305 000 zł 71 m2 4 316 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-29431-7 | 2014-10-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA POKRYWA SPRZEDAJACY Ofertę stanowi mieszkanie w budynku czterorodzinnym usytuowanym w atrakcyjnej części Kobyłki....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
305 000 zł 71 m2 4 296 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-29432-7 | 2014-10-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
349 899 zł 115 m2 3 043 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-29433-7 | 2014-10-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
299 000 zł 72 m2 4 153 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
M-15790-4 | 2014-10-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

4 pokojowe 70 m kw mieszkanie w spokojnej części Pruszkowa. Ustawne, zadbane, dobre lokalizacyjnie. Oferta godna uwagi. Polecam

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
179 000 zł 29 m2 6 172 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-15940-4 | 2014-10-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

W pełni wyremontowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz mieszkanie typu "studio" w ścisłym centrum Pruszkowa. Wymieniono wszystkie instalacje...

kontakt zobacz ofertę