rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew
570 000 zł 44 m2 12 818 zł/m2

2 POKOJE Z BALKONEM W WIELISZEWIE

Wieliszew, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-118690-16 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2 POKOJE Z WIDNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
305 000 zł 71 m2 4 296 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-29463-7 | 2014-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

O% OD KUPUJACEGO Mieszkanie na parterze w budynku czterolokalowym z przyporządkowaną działką ok. 50 m2 oraz 2 naziemnymi miejscami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
194 000 zł 39 m2 4 974 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979
M-15733-4 | 2014-10-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979

Bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , połozone na pólpiętrze w niewielkim bloku - bez hałaśliwych wind i zsypów. Lokal po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
247 000 zł 40 m2 6 175 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-8750-16 | 2014-10-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

2 pokojowe, bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie. | Lokal znajduje sie na bardzo wysokim parterze (wysokość 1 piętra) Okna PCV. Do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
850 000 zł 98 m2 8 671 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
M-39882-11 | 2014-10-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Budimex na Woli. Trzy sypialnie i salon, kuchnia, łazienka, WC, garderoba, taras (14m2). Rewelacyjny rozkład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
268 000 zł 48 m2 5 546 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-38586-11 | 2014-10-20 rozwiń opis
  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Atrakcyjne mieszkanie 48 m2 położone na 7 piętrze w budynku z windą. Dwa oddzielne pokoje o powierzchni 16,8 m2 z balkonem 8 m2 i 10,9 m2,...

kontakt zobacz ofertę