rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pass
117 000 zł 26 m2 4 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pass

Pass, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-17602-5 | 2014-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w małym dwupiętrowym bloku. Ciche, zielone osiedle w okolicy Błonia. Łazienka świeżo po remoncie, nowa kuchnia w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
285 000 zł 46 m2 6 223 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-29489-7 | 2014-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

DOSKONAŁA LOKALIZACJA OFERTA OBJĘTA PROGRAMEM O%, KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PPC Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
247 000 zł 54 m2 4 574 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
M-29600-7 | 2014-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

Doskonała lokalizacja miasta! Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze w dwupiętrowym bloku z 2001r. W skład lokalu wchodzi : wiatrołap...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
333 000 zł 75 m2 4 440 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-29560-7 | 2014-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w Markach z 2 miejscami parkingowymi oraz dostępnem do ogródka. Zlokalizowane na parterze, ładnie i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
270 000 zł 48 m2 5 625 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-29442-7 | 2014-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Dobrze utrzymane, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem. Czyste, przestrzenne, ustawne pokoje. Duży balkon z widokiem na okolicę. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę