rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
140 000 zł 38 m2 3 684 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974
M-29544-7 | 2014-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974

Tylko u nas!!! Ciche, ciepłe mieszkanie dwupokojowe z kuchnią z prześwitem. Stan lokalu do remontu lub odświeżenia. W pokojach na podłodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
138 000 zł 30 m2 4 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980
M-29563-7 | 2014-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980

Jednopokojowe mieszkanie w Wołominie w doskonałej lokalizacji. Lokal widny, przestronny, słoneczny, czysty. Widna kuchnia, pokój ustawny, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
370 000 zł 87 m2 4 253 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-28699-7 | 2014-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W MARKACH DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA POGRANICZU Z BIAŁOŁĘKĄ !!!!! Bezczynszowe mieszkanie w budynku 4-o rodzinnym położone...

kontakt zobacz ofertę