rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
394 000 zł 30 m2 13 208 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88908-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone w przyziemiu posiada ogródek do wyłącznej dyspozycji, Piękna klimatyczna nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
134 000 zł 47 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968
M-6278-14 | 2014-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie składa się z 3 rozstawnych pokoi : - salon z otwartą kuchnią z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
186 000 zł 63 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-5137-14 | 2014-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Do sprzedania bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow.62,9 m2 z balkonem , położone na IV piętrze w budynku X piętrowym. Dwa mieszkania na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
600 000 zł 153 m2 3 927 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
M-29734-7 | 2014-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA WIELODZIETNEJ RODZINY Przedstawiam Państwu do sprzedaży segment zlokalizowany w Zielonce . Nieruchomość o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
230 000 zł 40 m2 5 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1997
M-5227-0 | 2014-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1997

Oferta objęta programem 0%, całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu podstawowa infrastruktura w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
430 000 zł 74 m2 5 811 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-5031-0 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z TARASEM, OGRODEM I 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI. 74 M2 w Markach na pograniczu z Bialołęką. Budynek z 2012 roku Oddzielna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
445 000 zł 75 m2 5 933 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-29466-7 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w podwarszawskiej Kobyłce, bezczynszowe, rozkładowe, widne i przestronne. Nieruchomość usytuowana w...

kontakt zobacz ofertę