rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
279 000 zł 64 m2 4 394 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-24583-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ CENTRUM LEGIONOWA Idealny rozkład pomieszczeń: - cztery osobne pokoje (16 m2, 10,6...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
499 000 zł 73 m2 6 806 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
M-83488-7 | 2021-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

3 POKOJE BEZ CZYNSZOWE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I OGRÓDKIEM NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD ZARAZ ! Sprzedaż bezpośrednio z biura...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
550 000 zł 175 m2 3 143 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021
M-83487-7 | 2021-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W SEGMENCIE - ŚRODKOWE! NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD ZARAZ - NIE MUSISZ CZEKAĆ NA ODBIÓR BUDYNKU! Sprzedaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
510 000 zł 73 m2 6 956 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
M-83437-7 | 2021-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
560 000 zł 175 m2 3 200 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021
M-83440-7 | 2021-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W SEGMENCIE! NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD ZARAZ - NIE MUSISZ CZEKAĆ NA ODBIÓR BUDYNKU! Sprzedaż bezpośrednio z biura...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursynów
549 000 zł 43 m2 12 767 zł/m2

PRZYTULNE 2 POKOJE NA URSYNOWIE

Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-100044-11 | 2021-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

PRZYTULNE 2 POKOJE NA URSYNOWIE Mieszkanie z widną kuchnią na piętrze 6 w 10 piętrowym budynku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi...

kontakt zobacz ofertę