rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
533 000 zł 82 m2 6 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18893-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

___ MIESZKANIA Z KLIMATEM ___ Józefów kameralne osiedle na leśnej działce w świetnej lokalizacji. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
540 000 zł 82 m2 6 585 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18895-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
540 000 zł 82 m2 6 585 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18896-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
540 000 zł 82 m2 6 585 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18897-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
436 000 zł 64 m2 6 844 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-18899-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
559 000 zł 82 m2 6 817 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18894-12 | 2015-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę