rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
185 000 zł 31 m2 6 018 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-10379-0 | 2015-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie położone w centrum Pruszkowa. Usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowej kamiennicy z cegły, odnowiona elewacja i nowy dach....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
489 277 zł 73 m2 6 696 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-19001-12 | 2015-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Stary Anin apartament 73 m2 położony na kameralnym zamkniętym osiedlu. Budynek w stanie deweloperskim wybudowany z cegły i oddany do użytkowania....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
359 000 zł 82 m2 4 378 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-18984-12 | 2015-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m2 położone w cichej i spokojnej części Otwocka. Lokal usytuowany na 3 piętrze w 4-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę