rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
210 000 zł 38 m2 5 526 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-30915-7 | 2015-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Bardzo ładne mieszkanie ok. 38 m2 położone na osiedlu zamkniętym w Radzyminie ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
335 000 zł 60 m2 5 583 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-30914-7 | 2015-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do sprzedaży mieszkanie w Kobyłce o powierzchni około 60 m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w budynku czterorodzinnym. Mieszkanie składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
230 000 zł 60 m2 3 833 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
M-11054-0 | 2015-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

___UWAGA ___Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Pokoje -18 m2, 11 m2, 15 m2, na podłodze panele. Salon od strony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
490 000 zł 64 m2 7 689 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959
M-10857-0 | 2015-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959

Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 63,73 m2 położone na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie rozkładowe (do wszystkich pomieszczeń wejście z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
600 000 zł 95 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004
M-7781-15 | 2015-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004

Przytulne, w wysokim standardzie mieszkanie z tarasem (8 m2) na kameralnym osiedlu strzeżonym z garażem. Powierzchnia użytkowa 95 m2. W skład...

kontakt zobacz ofertę