rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
380 000 zł 68 m2 5 629 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-11651-0 | 2015-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Słoneczny apartament w bliskich Łomiankach. Znakomita lokalizacja na granicy Łomianek i Lasu/Parku Młocińskiego. Apartament w stanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
242 000 zł 56 m2 4 321 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978
M-12651-0 | 2015-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 56m2. Mieszkanie na V piętrze w XI piętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
340 000 zł 38 m2 8 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/12
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-12383-0 | 2015-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 2/12
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Ładne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na zabudowaną loggię, sypialni, oddzielnej...

kontakt zobacz ofertę