rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
585 000 zł 52 m2 11 241 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-118900-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

PARTER Z DUŻĄ LOGGIĄ, DWA POKOJE, GARDEROBA Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem. Wygodnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
259 000 zł 64 m2 4 079 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-17474-0 | 2015-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania mieszkanie w Legionowie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym niedawno ocieplonym i zadbanym bloku. Mieszkanie do remontu z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
175 000 zł 38 m2 4 605 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-20238-12 | 2015-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Otwocku. Mieszkanie czyste zadbane, gotowe do zamieszkania....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
185 000 zł 30 m2 6 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001
M-19906-12 | 2015-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001

Bardzo ładna kawalerka o powierzchni 30 m2, położona na pierwszym piętrze w centrum Otwocka. Budynek z 2001r. murowany z cegły. Cicha i spokojna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
248 000 zł 48 m2 5 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986
M-20207-12 | 2015-09-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986

___CENTRUM OTWOCKA______ MIESZKANIE DWUPOKOJOWE 48 m2 do zamieszkania bez nakładów finansowych. Lokal położony na 4 piętrze w budynku 5...

kontakt zobacz ofertę