rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
500 000 zł 91 m2 5 495 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
M-30324-7 | 2015-09-22 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Ofertę stanowi ładne mieszkanie o powierzchni 91 m2 położone na kameralnym osiedlu w Markach. Usytuowane na 1 piętrze , trójstronne , składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
220 000 zł 49 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-17617-0 | 2015-09-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Mieszkanie M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka) o powierzchni 48 m2 w bloku z 2006 roku. Mieszkanie widne, zadbane, usytuowane na 1 piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
233 000 zł 60 m2 3 859 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-32402-7 | 2015-09-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni niespełna 60,38m2 w Wołominie oś Słoneczna. Mieszkanie rozkładowe, zadbane i gotowe do zamieszkania. Posiada...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
281 000 zł 53 m2 5 302 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-30904-7 | 2015-09-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na parterze w budynku 3-piętrowym z windą z 2010 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Radzyminie....

kontakt zobacz ofertę